مقاله های خودرو

کیف پشت صندلی خودرو

کیف پشت صندلی خودرو
کیف پشت صندلی خودرو

کیف پشت صندلی خودرو

لوازمات جانبی از جمله ابزارهای پر کاربرد و همراه با کارایی بالا در اتومبیل محسوب شده که برای هر خودرو ضروری می باشد اگر تمایل دارید که در حین سفر از آرامش و رفاه برخوردار باشید می بایستی که انواع لوازمات کاربردی ماشین را تهیه نمایید این لوازمات علاوه بر اینکه بسیار پرمصرف هستند در مواقع مورد نیاز نیز کمک می کنند تا سفر خوب و بدون دغدغه را سپری نمایید از جمله لوازمات کاربردی خودرو کیف پشت صندلی خودرو می باشد این نوع از جنسی بسیار مقاوم تهیه شده و به منظور نظم دهنده در ماشین ها دارای چندین محفظه می باشد . همراه  لوازم یدکی وحید باشید با :

  • مهم ترین ویژگی های کیف پشت صندلی خودرو
  • بهترین کیف پشت صندلی ماشین
  • خرید کیف پشت صندلی ماشین ارزان

فروشگاه لوازم خودرو کوییک سرویس وحید

مهم ترین ویژگی های کیف پشت صندلی خودرو

شاید بپرسید چرا استفاده از کیف پشت صندلی خودرو ؟ این لوازم جانبی خودرو چه ویژگی دارد و چرا استفاده از آن توصیه می شود مهم ترین ویژگی ها و مزایای استفاده از کیف مخصوص اتومبیل به طور کل راحتی سرنشینان است بندهای قابل تنظیم آن را میتوان در هر خودرویی نصب نمود , ایجاد نظم به وسایل از جمله جای مخصوص لیوان , جای دستمال کاغذی , روزنامه , قمقمه , بطری نوشیدنی و….بدون اینکه در ماشین پخش شوند همچنین میز تاشو آن مناسب غذاخوردن کودکان بوده و نصبی بسیار آسان دارد که توسط یک سگک خرچنگی در وسط و دو عدد گیره در سمت پایین به زیر صندلی متصل شده و قسمت فوقانی نیز به جا گردنی صندلی ماشین نصب می گردد از دیگر ویژگی های این محصول جنس با کیفیت برزنتی و قابل شست وشو بودن آن بدون آسیب دیدگی می باشد .

بهترین کیف پشت صندلی ماشین

کیف پشت صندلی ماشین نمدی

از انواع کیف پشت صندلی خودرو جنس نمدی این محصول است این نوع دارای محفظه های متعددی از جمله دو جای بطری , لیوان , پاور بانک , جای قرار دادن تبلت و یک جای دستمال کاغذی می باشد از ویژگی های این محصول قابل شست و شو بودن توسط دست و ماشین لباسشویی است .

کیف پشت صندلی ماشین چرمی

یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع کیف پشت صندلی اتومبیل نوع چرمی مصنوعی آن می باشد که دارای ویژگی هایی از جمله ضد آب و ضد خش , نصب آسان , قابل شست و شو , دوختی مقاوم دارای محفظه های متعدد از جمله جای قمقمه , جای روزنامه , آب معدنی , بیسکوئیت و… می باشد .

کیف پشت صندلی ماشین برزنتی

کیف پشت صندلی ماشین برزنتی نمونه ای جدید و با کیفیت از این محصول می باشد این نوع برخوردار از طراحی جدید و تهیه شده از متریال برزنت بوده که دارای محفظه های متعدد از جمله جای خودکار , عینک , بطری , نقشه و …. همچنین نصبی آسان را به همراه دارد  این نوع محصول  بسیار منعطف و مستحکم , ضد آب و قابل شست و شو  می باشد .

خرید  کیف پشت صندلی ماشین ارزان

کیف پشت صندلی خودرو بسیار جدید و پر کارآمد بوده و از متریال های مختلف از جمله متریال مقاوم و با کیفیت برزنت , جنس پارچه ضخیم نمدی , جنس چرم و….. در ابعاد تقریبی ۵۴*۳۴.۵ تهیه می شود این وسیله پر کاربرد دارای محفظه های متعدد و همچنین دارای رنگبندی های مختلف می باشد که پرفروشترین آن رنگ مشکی این محصول است قیمت این محصول به کیفیت و جنس آن بستگی دارد در این مجموعه انواع کیف پشت صندلی اتومبیل در رنگ های مختلف و متریال های با کیفیت با قیمتی بسیار مناسب و مطلوب ارائه می گردد .

قیمت دلکو پژو ۲۰۰۰
امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۲ Average: ۵]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *