مقاله های خودرو

اهمیت استفاده از جلو پنجره در خودرو

جلو پنجره در خودرو
جلو پنجره در خودرو

جلو پنجره ای خودرو

خودروها از قسمت های مختلفی تشکیل می شوند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند از لوازم یدکی اتومبیل ها جلو پنجره ای خودرو بوده که جزئی از خودرو های  محسوب می شود که بخش در قسمت جلوی رادیاتور و زیر کاپوت جلو قرار میگیرد این قسمت طراحی این قسمت از مواد سبکی مانند بسپاری می باشد همچنین ساختار شبکه ای آن نیز برای عبور هوا به رادیاتور می باشد که وظیفه خنک سازی برای رادیاتور را ایفا می کند همچنین باید گفت این لوازم یدکی با توجه به انواع مدل های خودرو از لحاظ ظاهر , ابعاد , اندازه و متریال به کاررفته با یکدیگر متفاوت می باشد . همراه مکانیک سیار وحید باشید با  :

  • انواع طراحی جلوپنجره ای خودرو
  • اهمیت و کاربرد جلوپنجره ای
  • انواع و محل نصب جلنجره ای اتومبیل
  • خرید جلوپنجره ای با کیفیت

تعمیر تخصصی خودرو در محل

انواع طراحی جلوپنجره ای خودرو

جلوپنجره ای بی ام و

باواریایی ها از بهترین جلوپنجره ای ها محسوب می شوند هنگامی که ورودی های خودرو مدخل هوا بودند ام وی و آن را از مهم ترین ارکان در محصولات بر شمرد ورودی های هوا بین بین چراغ های این ماشین بی شباهت به سیبیل های هیلتر نیستند .

جلوپنجره ای لکسوس

یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین جلوپنجره ای خودرو بر روی محصولات لکسوس قرار دارد جزئیات این نوع جلوپنجره ای تشکیل شده از خطئط نازک ال بوده که در زیبایی آن تأثیر گذار است البته طراحان این نوع حجم گریل را بزرگتر نشان داده اند .

جلوبندی آئودی

آئودی بر خلاف هر شرکت خودروسازی که تلاش بر پیچیده کردن نمای بیرونی محصولات خودر دارد مسیر ساده خود را طی می کند اما در عین حال جذابیت خود را دارا می باشد در جلوپنجره ای این نوع خودرو با نگاه اولیه می توان دریافت که در بیشتر مدل ها حجم نمای جلو متعلق به جلو پنجره ای است ورودی هوا در بیشتر مدل ها به رنگ های نقره ای و مشکی می باشد که چهار حلقه زیبا بر آن خودنمایی می کند .

اهمیت وکاربرد جلوپنجره ای

جلوپنجره ای خودرو یکی از قطعات یدکی مهم و اصلی در خودروها می باشد کابرد و اهمیت استفاده از این قطعه شامل زیباسازی ظاهر و چهره خودرو , خنک سازی موتور چرا که موجب انتقال جریان هوا به شکل مستقیم به رادیاتور بوده همچنین رادیاتور را از سوراخ شدن توسط اجسام تیز حفاظ نموده و موجب افزایش ایمنی کاپوت و عدم دسترسی سارقین به قفل کاپوت از اهمیت استفاده از این محصول می باشد .

انواع و محل نصب جلوپنجره ای اتومبیل

جلو پنجره ای خودرو در انواع مختلف تولید شده  از لحاظ نصب نیز در قسمت های مختلف خودرو اعم از جلوی پنجره ای رادیاتور نصب شده در جلوی موتور اتومبیل ,جلوپنجره ای صندوق عقب نصب شده در صندوق عقب و پشت اتومبیل , جلوپنجره ای گلگیر , جلو پنجره ای کاپوت و جلوپنجره ای سپر که در قسمت جلویی و پشت اتومبیل نصب می شود .

خرید جلوپنجره ای با کیفیت

این مجموعه ارائه دهنده انواع ابزار و لوازمات یدکی خودرو به خصوص جلوپنجره ای می باشد شما عزیزان می توانید با کیفیت ترین جلوپنجره ای را همراه با با کیفیت ترین متریال استفاده شده و رنگ به کاررفته هم خوان با کد رنگی خودرو  خریداری نمایید انواع محصولات ماشامل موارد زیر است

  • جلوپنجره ای تیبا , با طراحی زیبا , قابلیت رنگ پذیری , نصب بر روی تمامی مدل های تیبا ومقاوم در برابر ضربات ناشی از تصادف می باشد .
  • جلوپنجره ای پراید ؛ این نوع برخوردار از رنگ کوره ای , دارای آرم با کیفیت , استفاده از کد رنگ استاندارد خودرو و مناسب پراید صبا و پراید ۱۳۱ می باشد .
  • جلوپنجره ای پژو پارس ؛ این محصول تولید ایران و محصول شرکت کروز می باشد این نوع متعلقات نصب دارد از جنس پلی اتیلن ساخته شده و در هر بسته بندی یک عدد موجود می باشد .
آچارکشی خودرو در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *