مقاله های خودرو

بهترین خوشبو کننده برای ماشین

بهترین خوشبو کننده برای ماشین
بهترین خوشبو کننده برای ماشین

بهترین خوشبو کننده ماشین

بوی دود , سیگار , بنزین, غذا و …. در اتومبیل برای تمامی افراد ناخوشایند است و این امر منجر به نارحتی سرنشینان می گردد بنا براین وجود یک خوشبو کننده می تواند به طور کلی این مشکل را از بین برده و با خوشبوکردن فضا در وسیله نقلیه به ساده روش از شر بوی بد خلاص و فضا را خوشبو نمود شما با هر سلیقه که باشید می توانید یک خوشبو کننده مطابق با میل و سلیقه خود انتخاب نمایید زیرا این محصول دربازار در صد ها شکل و بوی مختلف به فروش می رسد اما در این میان بهترین خوشبو کننده ماشین چیست ؟ همراه مکانیک سیار وحید باشید با  :

  • نکات مهم در خرید خوشبو کننده خودرو
  • پرفروشترین خوشبوکننده ماشین
  • طرز استفاده از خوشبو کننده ها
  • خرید بهترین خوشبو کننده ماشین

تعمیر تخصصی ماشین در محل

نکات مهم در خرید خوشبو کننده خودرو

  • انتخاب نوع خنثی می تواند بوی سیگار , غذا و… را از بین برده و نوع معطر هوا را خوشبو می کند
  • توجه به نوع رایحه انتخابی که بهترین آنها بوی مرکبات و گل های مختلف است
  • نوع با کیفیت و قیمت بالاتر مدت عمر بیشتری دارند .
  • توجه به نوع خوشبو کننده آویزان , عروسکی , شمعی یا اسپری

پرفروش ترین خوشبو کننده ماشین

قرص خوش بو کننده خودرو:

خوشبو کننده ها در انواع مختلف به فروش می رسند که یکی از پرفروشترین آنها و بهترین خوشبو کننده ماشین  استفاده از قرص خوشبو کننده خودرو می باشد این محصول به راحتی بر روی داشبورد و هر محل صافی دیگر به راحتی نصب می شود قابلیت باز و بسته شدن دارد و سپس کپسول خوشبو کننده درون آن قرار گرفته و عطر آن را در فضای اتومبیل پخش می کنند داخل پک خوش بوکننده ۴ عدد کپسول می باشد که می توانید یکی از انها را انتخاب و درون دستگاه قرار دهید .

خوشبو کننده کارتی ماشین :

از رایجترین بوگیر ها نوع کارتی این محصول است که به شکل آویزان روی آینه آتومبیل قرار میگیرد از مهم ترین ویژگی های این نوع می توان قیمت مناسب , دوام بالا نسبت به دیگر خوشبو کننده ها و رایحه ملایم آن اشاره نمود .

اسپری های خوشبو کننده :

اسپری های خوشبو کننده در رایحه ها متنوع و مختلف به فروش می رسند درست است که تنوع رایحه در این نوع زیاد است اما ماندگاری و دوام بالایی ندارند .

خوشبو کننده های برقی :

 خوشبو کننده های برقی از پر طرفدارترین این محصولات به شمار می آیند کارکرد این نوع از طریق شارژر فندکی و یا برق ماشین می باشد .

طرز استفاده از خوشبو کننده ها

خوشبو کننده ها با توجه به نوع کاربرد متفاوتی دارند اسپری ها قبل از استفاده تکان داده می شوند , نوع برقی از طریق شارژر فندکی کار می کند خوشبو کننده های کارتی نیز تنها باید آن را از آینه آویزان نمود , خوشبو کننده گیره دار به دریچه کولر وصل می شود نوع شمعی این محصول مانند شمع عمل کرده درون ظرف شیشه ای قرار گرفته و وقتی دمای خودرو بالا می رود آن نیز آب می شود و خوشبو کننده های عطری  به دریچه کولر وصل می شوند و هنگام رانندگی و استفاده از کولر ماشین رایحه خوشی به مشام می رسد .

خرید بهترین خوشبو کننده ماشین

ما به شما بهترین خوشبو کننده ماشین را در معتبرترین برند ها و  مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهیم بهترین خوشبو کننده ها شامل برند گلید , برند یانکی , برند chemical Guys Leather , برند Ambi Pur , برند آرئون , برند فبرز و…. می باشد . مهمترین عوامل در قیمت خرید خوشبو کننده ها نوع و مدل آن سپس برند تولید کننده می باشد .

تعویض  باتری ماشین  توسط امداد باتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *