مقاله های خودرو

ضرورت قفل پدال خودرو

ضرورت قفل پدال خودرو
ضرورت قفل پدال خودرو

اهمیت قفل پدال ماشین

امروه سارقان از روش های مختلف برای سرقت نمودن خودرو استفاده می کنند و به راحتی وسایل نقلیه ای را که برخوردار از امنیت کافی نیستند را  به سرقت می برند قفل فرمان و قفل پدال از وسایل امنیتی خودرو محسوب می شوند قفل پدال در انواع مختلف تولید می شود گونه ای از آن به دو پدال وصل می شود و نوعی دیگر از این قفل از یک سو به فرمان و از سویی دیگر به پدال وصل می شود در تعدادی از مدل های قفل های پدال به منظور قفل نمودن آن می بایستی که قفلی جداگانه تهیه نمود اما اکثرا مدل ها همراه با قفل و کلید هستند اما اهمیت قفل پدال ماشین چیست ؟ بهترین قفل پدال کدام گزینه می تواند باشد ویا نحوه بستن آن چگونه است ؟ در صورتی که این سوال سوال های شما نیزمی باشد پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید . همراه مکانیک سیار وحید باشید با  :

  • اهمیت قفل پدال ماشین
  • نحوه بستن قفل پدال ماشین
  • قفل پدال خوب چی بخرم ؟
  • نکات مهم در خرید قفل پدال

فروش کویل موتور tu5 همراه با نصب در محل

اهمیت قفل پدال ماشین

مهم ترین اهمیت قفل پدال ماشین ایجاد امنیت کافی برای خودرو می باشد استفاده از این وسیله می تواند از سرقت خودرو جلوگیری نموده و یا حداقل آن را به تأخیر بیاندازد و بدین سبب شما می توانید خود را به خودرو برسانید و یا اینکه در صورت استفاده از پدال ماشین سارقان از سرقت منصرف شوند در مقایسه قفل پدال ماشین با قفل فرمان و اینکه کدامیک بهتر است باید گفت که قفل فرمان را می توان باز نمود بدین طریق که با کندن غربیلک فرمان و جایگزین نمودن غربیلکی دیگر به جای آن می توان قفل فرمان را باز نمود بنابراین امنیت قفل پدال بیشتر  است زیرا با تآخیری بیشتر باز می شود .و از آنجا که این پدال ها معمولا دارای جنس فولادی بوده و اطراف آنها را نیز لاستیک پوشانده بدون سر و صدا نمی توانند آنها را شکست اغلب سارقین ماشین های دارای قفل پدال را انتخاب نمی کنند .

نحوه بستن قفل پدال ماشین

همانطور که در ابتدا اشاره شد پدال ها در انواع مختلف در مراکز فروش لوازم جانبی خودر وجود دارند و طریقه بستن آنها نیز کار بسیار آسانی است اما بهترین مدل این قفل که امنیت خودر را تا حد قابل قبولی بالا می برد پدال هایی هستند که هم پدال و هم فرمان ماشین را توسط آنها بست در این نوع قفل ها یک طرف آن به پدال و طرف دیگر آن به ماشین نصب می شود . و در نوع یک طرفه نیز تنها کافیست که قفل پدال را در زیر ماشین قرار داده و از سمت مربوطه آن را قفل نمایید .

قفل پدال خوب چی بخرم ؟

با توجه به اهمیت قفل پدال ماشین و تولید این ابزار در انواع مختلف بهترین قفل پدال کدام است ؟ بهترین قفل های پدال در ساخت آن از مواد با کیفیت استفاده شده همچنین از سیستم قفلی با امنیت بالا برخوردار هستند این قفل ها در انواع کشویی در کشور ما ایران وجود دارد که تعدادی از آنها کتابی و برخی دیگر نیز دارای قفل داخلی هستند نوع معمولی این محصول نیز از امنیت پایین تری برخوردار است .

نکات مهم در خرید قفل پدال

  • قفل پدالی انتخاب نمایید که جنس فولادی داشته باشد
  • به توپی قفل فرمان توجه نمایید تعدادی از این محصول دارای قفل های کامپیوتری و تعدادی دیگر دارای قفل های رمز دار بوده که در ایجاد امنیت خودرو بسیار موثر هستند .
  • قفلی متناسب با نوع خودرو تهیه کنید .
  • کیفیت را فدای ارزانی نکنید بهترین قفل های پدال از قیمت بالاتری برخوردار هستند .
امداد باتری با فروش و نصب باتری با شماست
امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۲ Average: ۴]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *