خانه / لوازم یدکی

لوازم یدکی

لوازم یدکی خودرو

امروزه با خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو دیگر تمام دغدغه های شما برطرف خواهد شد . فروشگاه های اینترنتی در این زمینه و سایر محصولاتی که مردم در امور روزمره با آنها سرو  کار دارند گامی بزرگ برداشته و راههای ارتباطی خرید را با پیشرفت تکنولوژی و پشتکار بشر وسیع و وسیع کرده اند  . مواردی را از کلیات خرید اینترنتی در زمینه لوازم یدکی خودرو در مطالب زیر با یکدیگر دنبال خواهیم کرد . لوازم یدکی پراید خود را با بهترین قیمت از سایت ما خرید کنید  .

لوازم یدکی پراید

پشتیبانی خدمات ۰۹۱۲۴۹۳۳۲۰۱

پشتیبانی محصولات  ۰۹۱۹۴۲۸۴۶۲۴

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

باتری سوزوکی

انواع باتری خودرو

کلیه باتریهای خودرو مورد نیاز را میتوانید با بهترین قیمت از فورشگاه کوییک سرویس وحید خریدای کنید  . نصب کلیه باتری های خودرو خریدای شده رایگان میباشد . فروشگاه لوازم یدکی خودرو وحید

روغن موتور بهران سوپر رانا 10W-40

انواع روغن خودرو

فروش بهترین برندهای روغن خودرو  و استفاده از خدمات تعویض با بهترین قمیت ممکن توسط مکانیک سیار های با تجربه . سرویس بازدید مایعات خودرو رایگان میباشد

فروشگاه لوازم یدکی وحید ارزش افزوده وقت شماست

مزایای خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو

  • صرفه جویی در هزینه ها

شما یک کالا را در نظر بگیرید . مثلا سیبک فرمان خودرو  : خب حال برای خرید آن طبیعتا باید به یک لوازم یدکی در نزدیک ترین محل مراجعه کنیم  . پس از مراجعه و خرید محصول مورد نیاز قیمت خرید را در نظر بگیرید . خب حالا باید محاسبه کنیم که این محصول به قول معروف چند دست تا لوازم یدکی مورد نظر شما چرخیده است .

تفاوت خرید اینترنتی با مراجعه حضوری

زمانی که از تولیدی ها این محصولات عرضه میشوند به صورت غیر مستقیم و توسط عمده فروشیها از تولیدی خریداری شده و به بازار روانه میشود . سپس پخش کننده ها برای ویزیت به سراغ لوازم یدکی ها میروند و محصول را در اختیار آنها قرار میدهند .درصد تخفیف ها کنار رفته و محصول باید منفعتی نیز برای فروشگاه ها داشته باشد  . این مقوله  همین چرخه را ممکن است بیشتر و با وجود رابط های بیشتری طی کند . پس در این مورد شما همین سیبک فرمان خودرو را با بالاترین قیمت و به قول معروف با قیمتی پر خریده اید . اما در پروسه خرید اینترنتی لوازم یدکی شما مستقیما از تولیدی خرید کرده و تنها سودی که برای فروشگاه ها دارد همان درصد تخفیفی است که ما از تولیدی میگیریم  و هیچ وجه اضافه بر سازمانی به بهای محصول افزوده نمیشود .

  • تخفیف مناسب در خرید اینترنتی لوازم یدکی

اگر همچنان از یک فروشگاه لوازم یدکی بخواهید چند محصول را با هم خریداری کنید تخفیفی به شما داده نخواهد شد اما شما با عضویت در سایت کوییک سرویس وحید و دریافت کد تخفیف (  به زودی به تمام کاربران سایت ) میتوانید حتی لوازم جانبی خودرو مورد نظر را با قیمتی بهتر از میشه خریداری کنید  .

  • تضمین محصولات خریداری شده و قابلیت مرجوع

اگر شما به هر دلیلی از محصول خریداری شده ناراضی باشید میتوانید مستقیما با مدیریت شرکت تماس حاصل کرده و موارد را اعلام کنید  . اما این مورد تنها به ارجاع محصول ختم نمیشود . لوازم یدکی وحید کلیه هزینه ها را در نظر گرفته و با توجه به اینکه شما برای نصب قطعه خریداری شده نیاز به هزینه مجدد دارید میتوانید از خدمات نصب شرکت با قیمتی پایین مکانیک سیار شرکت نسبت سایر تعمیرگاهها اقدام کنید . ما علاوه بر تعویض قطعات یک بازدید کلی رایگان نیز از خودرو شما در محل انجام خواهیم داد . این تبلیغات به هیچ وجه دروغ نیست و شما میتوانید تنها با یک تماس بدون خرید اینترنتی لوازم یدکی نیز از خدمات سیار مکانیک ما بهره مند شوید .

  • تسریع در ارسال محصولات

ما مسئول ارسال محصولات خریداری شما هستیم و. باید در اسرع وقت محصول را به درب منزل شما ارسال کنیم .

خب حالا مزایای خرید اینترنتی لوازم یدکی وحید در این زمینه چه کمکی میتواند در این زمینه به شما کند ؟

شما نیازی نیست حتما پس از مراجعه به سایت خرید را انجام دهید  . تنها کافیست با مدیریت خدمات سیار شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان را از او بگیرید تا شاید اگر خرید لوازم یدکی از سایت نیازی نیود موارد را به شما اعلام کند .

کیفیت را با لوازم یدکی وحید تجربه کنید

زمستان را فریز کن با خدمات سیار کولر ماشین

لوازم یدکی خودرو

  خدمات سیار خودرو به همراه لوازم یدکی خودرو شما

تنها هدف راه اندازی در ابتدای کار برای سایت کوییک سرویس وحید خدمات سیار بود  .  هنوز هم مهمترین و کارآمدترین هدف سایت خدمات سیار تعمیر خودرو میباشد . به برخی از این موارد در مطالب زیر اشاره میکنیم .

رفع تمام ارورها پس از عیبیابی تخصصی با دستگاه دیاگ

بررسی برق خودرو و سیستم

  • بازدید کامل مایعات خودرو در محل به همراه لوازم یدکی خودرو شما

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن ترمز

تعویض روغن موتور

سرویس دوره ای طبق کیلومتر برای تعوویض های بعدی مایعات خودرو

  • سرویس کامل جلوبندی خودرو به همراه لوازم یدکی خودرو شما

 

نصب طبق بوش فلزی ، نصب طبق بوش پلاستیکی با تضمین شرکتی ، نصب سیبک فرمان خودرو ، نصب  و تعمیر بلبرینگ چرخ ماشین و تعویض و تعمیر فنر  و کمک فنر ماشین و سرویس کامل سیستم تعلیق خودرو ، تعویض سیبک مفصل ماشین ، تعویض لنت ترمز  و سایر قطعاتی همچون سگدست ف توی سر کمک ، لاستیک تعادل ، لاستیک چاکدار ، تعویض گردگیر کمک عقب ماشین  ، تعویض گردگیر کمک جلو ماشین ، تعویض گردگیر   پلوس ، تعویض کاسه چرخ ماشین ، تعویض و تعمیر دیسک چرخ ماشین در محل  و …

 

تعویض رله فن  و چک کامل برق  رله فن ها و سیستم اتومات رله فن ها

تعویض سنسور دما و سنسور هوای موتور و سنسور آب  در محل

تنظیمات کلی دمای خودرو برای مقابله با فصول مختلف

تعویض ترموستات و تنظیمان متناسب با خودرو شما

هواگیری موتور و رادیاتور و چک لوله های پوسیده در مسیر

 

تعویض پمپ بنزین ماشین در محل

تعویض صافی بنزین

چک کردن نوع بنزین و سرویس کامل مقدار سوخت مصرفی

شستشوی انژکتور

تنظیمات سوزن انزکتور و سنسور های مربوطه

تنظیم و تعویض سنسور کوبش یا همان سنسور ناک

تنظیم خودروهای دوگانه سوز

سرویس ریگلاتور ماشین های دوگانه سوز در محل

تنظیم میزان پاشش سوخت به صورت کاملا تخصصی

 

چک و تعویض دسته موتورها (  دسته موتور شماره یک ، دسته موتور شماره دو ، دسته وتور شماره سه  )

تعویض واشر سرسیلندر به صورت کاملا تخصصی

فیلرگیری سوپاپ ها و میزان فشار و احتراق سوخت

تعویض سرسیلندر با بهترین هزینه ممکن

بازدید و تعویض واشر درب سوپاپ

تعویض واشر گلویی

تعویض بوش اکسل

سرویس وتعویض تسمه تایم خودرو

تعمیر میل لنگ و یاتاقانها

تعویض سنسور دور موتور

 

تنظیم پدال گاز  و سیم گاز

تنظیم پدال ترمز  و سیم ترمز

تنظیم پدال کلاچ و  سیم کلاچ

تعویض لنت ترمز جلو و لنت عقب ماشین

  • سرویس و تعویض باتری ماشین در محل به همراه لوازم یدکی خودرو شما

سرویس و شارژ باتری ماشین

تعویض باتری ماشین

سیستم روشنایی و تنظیم چراغ ماشین

تعویض کلیه رله فن ها و سنسور های ماشین

سرویس و چینش صحیح فیوزهای ماشین

سرویس استارت ماشین

سرویس شمع و وایر ماشین

سرویس و تعمیر اتصالیهای سیم کشی

   لوازم یدکی پراید

خودرو پراید پر مصرف ترین و پر استهلاک ترین خودرو در ایران میباشد . اما خوشبختانه لوازم یدکی پراید با توجه به زیاد شدن این خودرو همیشه قابل خرید و  در همه جا در دسترس است . اما باید بدانید که لوازم یدکی پراید از آنجه که شما در لوازم یدکی ها خریداری میکنید ارزان تر است و خیلی از این محصولات در ایران تولید میشود . با توجه به این مورد تصمیم گرفتیم تا فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی وحید را در این راستا فعال کرده و این محصولات را به اندک سودی و تقریبا با همان قیمت تولیدی به شما عرضه کنیم . امیدواریم از خدمات کوییک سرویس وحید مورد رضایت و خشنودی شما قرار بگیرد  .

بهترین سایت برای خرید لوازم یدکی پراید

اگر مطالب بالا را مطالعه کرده اید پس با خدمات کوییک سرویس وحید آشنایی کامل پیدا کرده اید  . ما در این زمینه قرار است به زودی خدمات خود را در تمام نقاط ایران گسترش داده و  در هر استان و هر منطقه نمایندگیهای شرکت را برقرار کنیم به امید گسترش و تحقق رویاهایمان . لوازم یدکی پراید یکی از پر مصرف ترین لوازم جانبی ماشین در بین خودروها میباشد .

 

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp