مقاله های خودرو

محبوبیت دوربین خودرو

محبوبیت دوربین خودرو
محبوبیت دوربین خودرو

دوربین  خودرو چیست ؟

امروزه خودرو ها یکی از مهم ترین ابزار و تجهیزات هر فرد محسوب می شود سرعت بالای زندگی انسان امروزی موجب شده است تا توسط خودرو نیاز او به تردد  سریع تر و راحت تر صورت گیرد اتومبیل ها جزئی جدا ناپذیر از زندگی امروزی بشر محسوب می شود بنابراین داشتن آن مراقبت و حفاظت را به نحو احسن می طلبد اما همیشه که نمی توان کنار خودرو بود شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که ماشین را کنار خیابان پارک کرده اید که خودروی شما توسط اتومبیل یا وسیله ای دیگر مورد صدمه قرار گرفته باشد و یامواردی شبیه به این پیش آمده باشد برای رهایی از این معظل بهترین راه استفاده از دوربین خودرو است . با مکانیک سیار وحید همراه باشید با بررسی :

  • دوربین خودرو چیست ؟
  • اهمیت استفاده از دوربین در خودرو
  • ۶ مورد از جدید ترین دوربین های ماشین

تعمیر تخصصی خودرو در محل

دوربین خودرو چیست ؟

دوربین خودرو متشکل از یک یا دو لنز است که می توان آن را درون خودرو در هر مکانی نصب نمود مهم ترین دلیل استفاده از این دوربین فیلمبرداری از جلو , عقب و درون ماشین است در برخی مدل های این محصول می توان تصاویر را به شکل آنلاین توسط موبایل مشاهده نمود .

اهمیت استفاده از دوربین در خودرو

احتمالا با توضیح در خصوص دوربین خودرو به جواب رسیده اید این دوربین یکی از مهم ترین تجهیزات خودرو محسوب می شود که توسط آن می توان وقایع و اتفاقات جاده ای را اعم از تصادف یا برخورد وسیله به اتومبیل را ثبت نمود , ثبت وقایع درون خودرو , ثبت خاطرات خود از یک سفر لذت بخش , ضد سرقت شدن ماشین  از دیگر کاربردهای این وسیله می باشد .

۶مورد از جدیدترین دوربین های ماشین

دوربین ۳۶۰ درجه ماشین :

این نوع برخوردار از ۴ عد دوربین بوده که قابلیت دید ۳۶۰ درجه را بر روی مانیتور برای راننده اتومبیل ایجاد می کند این محصول علاوه بر ثبت و ذخیره تصاویر آنها را به صورت زنده و با کیفیتی بالا ارسال می نماید همچنین وجود جی پی اس در آن هنگام سرقت اتومبیل امکان ردیابی را برای راننده فراهم می کند .

دوربین مداربسته ماشین :

این نوع به دوربین ضد سرقت ماشین معروف است و برای عدم سرقت آن توسط سارقین استفاده می شود و یا در ماشین هایی برای جابه جایی مسافر برای جلوگیری از مشکلات احتمالی کاربرد دارد این وسیله ابعادی کوچک داشته و بیش از یک لنز را داراست دوربین های مداربسته ماشین قابلیت کنترل از راه دور را داشته و می توان تصاویر را از مکان های مختلف کنترل نمود .

دوربین آینه ای ماشین :

این نمونه از دوربین خودرو  به شکل آینه بوده و بر روی آینه اصلی نصب می گردد همچنین دارای صفحه نمایشی بر روی خودر است .

دوربین سیم کارت خور ماشین :

دوربین های سیم کارت خور را می توانند به اینترنت اتصال یابند این نوع امکان ارسال درخواست کمک و جی پی اس را دارا می باشند .

دوربین جلوی ماشین :

دوربین جلوی ماشین قابل نصب بر روی تمامی مدل های اتومبیل بوده و بر روی سپر جلو نصب می گردد از ویژگی های این محصول می توان به تسلط کافی به فضای جلو هنگام پارک ماشین اشاره نمود  لنز برخی از آنها نیز از نوع دید در شب است که رانندگی را در شب راحت می کند .

دوربین عقب ماشین :

دوربین عقب از قدیمی ترین نوع این محصول بوده و خیلی جدید نمی باشد این وسیله زیر سپر یا زیر پلاک عقب نصب می گردد و می توان فضای پشت ماشین را هنگام دنده عقب رفتن بر روی مانیتور خودرو شاهده نمود

امداد باتری  در  مناطق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *