مقاله های خودرو

رفاه در رانندگی با جا لیوانی مخصوص خودرو

جا لیوانی مخصوص خودرو
جا لیوانی مخصوص خودرو

جا لیوانی خودرو

تجهیزات درونی و بیرونی اتومبیل ها جزئی جدا نشدنی از خودرو محسوب می شوند در ابتدا حفظ ایمنی راننده و سرنشینان خودرو در اولیت بود اما امروزه علاوه بر امنیت رفاه سرنشینان نیز مد نظر قرار گرفته می شود تا بدین طریق در مسافرت  با خودرو ها بتوان سفری لذت بخش را تجربه نمود تجهیزات درونی خودرو بسیار متعددند و هر کدام کاربردهای خاص خود را دارا می باشند نمی توان هیچکدام را کم اهمیت بر شمرد چرا که همگی به موجب رفاه راننده و سر نشین برای داشتن سفری لذت بخش طراحی و ساخته شده اند از جمله تجهیزات مورد استفاده در اتومبیل ها می توان به جالیوانی خودرو اشاره نمود . همراه مکانیک سیار وحید باشید با  :

  • جالیوانی خودرو چیست ؟
  • مشخصات جالیوانی اتومبیل
  • مزایای استفاده از جالیوانی در ماشین
  • ۲ مورد از جدیدترین جالیوانی خودرو

تعمیر تخصصی ماشین شما در محل

جالیوانی خودرو چیست ؟

جالیوانی خودرو وسیله ای ساده اما کاربردی در اتومبیل محسوب می شود که با نصب آن درون ماشین می توان انواع لیوان , بطری نوشیدنی , , لیوان چایی , فنجان , گوشی همراه , خودکار و لوازم اینچنینی را در آن قرار داد جالیوانی ها در طرح های زیبا و مختلف طراحی شده و به راحتی در هر محل از داخل خودرو در انواع اتومبیل ها نصب و قابل استفاده می باشد .

مشخصات جالیوانی اتومبیل

جالیوانی خودرو وزنی سبک اما جنسی با کیفیت داشته و از متریال پلاستیک در ابعاد ۲۰*۲۰*۱۰ سانتی متر و وزنی ۵۰ گرم طراحی شده و برای نصب آسان دارای یک لبه در انتهای خود است تهیه می شود به همین دلیل هنگام افتادن و یا ایجاد فشار بر روی آن دچار شکستگی و آسیب نمی شود .

مزایای استفاده از جالیوانی در ماشین

با استفاده از جالیوانی در خودرو ها و اتومبیل ها دیگر نگران ریختن نوشیدنی خود نباشید از ویژگی های این محصول می توان به اشغال فضای بسیار کم , سبکی و کم حجمی , به جزء لیوان و بطری نوشیدنی مناسب برای دیگر تجهیزات مانند خودکار , گوشی و… , نصب آسان بر روی دریچه های درون ماشین و یا روی داشبورد , با قابیلت تغییر سایز مناسب لیوان و بطری نوشیدنی , عدم شکستگی و ترک خوردگی در برابر ضربه و استفاده از متریال با کیفیت ABS در ساخت آن اشاره نمود .

۲ مورد ازجدیدترین جالیوانی خودرو

جالیوانی ماشین مدل تاشو :

یکی از پرفروشترین جالیوانی ماشین مدل تاشو این محصول می باشد که مناسب انواع خودرو برای سمند , پراید , پژو , پژو ۴۰۵ و…. بوده و قابلیت نگهداری لیوان دسته دار را دارا است این محصول در ابعاد ۱۵*۱۵, ۹ سانتی متر بوده دارای یک محفظه و از متریال پلاستیک ساخته شده می باشد .

جالیوانی پشت صندلی ماشین :

این نوع جالیوانی خودرو در ابعاد ۱۵*۲۵ سانتی متراست که نسبت به نوع تاشو از فضای بیشتری برخوردار بوده و می توان بر روی آن بطری نوشیدنی را در یک طرف و لیوان را در طرف دیگر قرار داد همچنین دارای یک سینی برای قراردادن میوه و غذا و بندی برای نصب روی میله پشت صندلی می باشد .

تعویض  روغنی سیار در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *