متفرقه

بازی DREAM FALL CHAPTERS

بازی DREAM FALL CHAPTERS
بازی DREAM FALL CHAPTERS

بازی DREAM FALL CHAPTERS

امروز میخواهیم درباره یک بازی بسیار ماجراجویانه به نام  بازی DREAFALL CHATERS  شما را غرق در حیرت کنیم  . امروزه همه ما عاشقانه به سیر در بازیهای مختلف میپردازیم و دوستدار آنیم که هر روزه بازیهای پلی ۴ برای ما یک نو آوری ایجاد کند  . بازی DREAFALL CHATERS این نو آوری را امروز برای ما ارزانی داشته و نسلی دیگر از هیجا نهای ماجراجویانه را به کنسول پلی ۴ ما افزوده است . جذابیت این بازی از آنجایی جالبتر میشود که قبل از ساخت بازی DREAFALL CHATERS تیم سانده بازی برای شروع ساخت پروژه از هواداران خود دعوت کردند که در یک کمپین شرکت کنند و کمک مالی خود را به ساخت این بازی ارائه دهند . پس بدانید که تیم سازنده نهایت تلاش را انجام داده است .

مواردی که توضیح داده خواهد شد :

  • درباره بازی DREAM FALL CHAPTERS
  • خلاصه بازی DREAM FALL CHAPTERS
  • گرافیک بازی DREAM FALL CHAPTERS
  • نواقص بازی DREAM FALL CHAPTERS
بازی DREAM FALL CHAPTERS

خلاصه ای از بازی DREAFALL CHATERS

این بازی در واقع سرگذشتی از یک دختر جوان است که در طی حادثه ای به کما میرود و  پا به دنیایی پر از جادو میگذارد . حال طی کردن این رویا ماجراهایی را به همراه دارد که دیدگاه بیننده را کاملا متفاوتت ساخته و شما میتوانید برای یک تجسم کاملا واقعی از یک رویا خود را آماده کنید  . داستان آنقدر در این رویا عجیب و غریب است که شما بعد از چندین ساعت بازی کردن تازه به حقایق بازی پی میبرید و همانند بازی های اکشن نیست که در ابتدا هدف مشخص میشود و میدانید که قرار است چکار کنید

ویژگی داشتن معما در بازی DREAM FALL CHAPTERS

بلکه بایستی از معماهای عجیب و غریب و معنا دار داستان رویای این دخترک جوان را دنبال کنید . بیشتر روند بازی در مورد حل کردن معماهای عجیب و غریب و سیر کردن دنیایی پراز رمز و راز و کشف عجایب است . روبرو شدن با معماهایی که حل کردن آنها برایتان نیازمند صبر و حوصله بالا و داشتن هوشی بالا میباشد . حال این بازی به افرادی پیشنهاد میشوند که دنبال یک بازی رمز آلود میگردند و در کنار این خواستار گرافیک بالای بازی هستند . خب شخصیت ها در این بازی بسیار ارزشمند است .

تاریخچه ای از سری بازی DREAM FALL CHAPTERS

سری بازی DREAFALL CHATERS در نسخه های گذشته بسیاری لحظه های ماندکار را به همراه داشت . چنانچه در نسخه های قبلی بازی DREAFALL CHATERS تجربه بازی کردن دارید باید دیدن شخصیتهایی در بازی که پس از ۱۰ سال ملاقات میکنید برایتان جذاب است . صحنه هایی که قبلا با آنها سر و کار اشته اید و چهره ه و عکسها جلوه ای ویژ ه دارد که اغلب ما در اینز بازیها عاشقانه منتظر مواجه شدن با آنها هستیم .

بازی DREAM FALL CHAPTERS

گرافیک بازی DREAM FALL CHAPTERS

در ابتدا از صداگذاری بینظیر این بازی باید صحبت کرد ،چرا که در شخصیتهای مختلف بازی آنقدر زیبا صدا گزاری شده است که گاهی تصور میکنید این یک فیلم هالیوودی است و به شک بازی در آورده اند  . تیم سازنده همچنین برای نورپردازی این بازی سنگ تمام گذاشت است . نورپردازی در این نوع از بازیها که با یک رویای گاه پر از رمز و راز و گاهی هیجانی رویایی هستند باید نهایت گرافیک و جلوه های ویژه را رعایت کرد . گمشدن در سرزمین رویایی یک طرف و سختی حل معماها هم یک طرف و تنها بودن در این تنگنا  از یک طرف بازی را بیش از پیش برایتان دشوار میکند  . در کنار این سختی ها از آپشنهای زیبایی لذت میبرید . منو کاملا خلاقانه و مربوط به تم بازی DREAFALL CHATERS و  گرافیک کاملا هنری شما را غرق در شگفت زدگی میکند تا برای همیشه تصاویر بی نظیری را تجربه کنید .

 

سختی های بازی و نواقص آن

بیشتر به این موارد نقص گفته نمیشود بلکه باید از تجربه سختی های بازی عنوان کرد . برخی از این مشکلات افت فریم در جاهای شلوغ  و لودینگ های زیاد و  نکاتی هم مثل گرافیک فیزیکی بازی ضعیف که در برخی از قسمت های بازی ما را دچار مشکل میکند . این بازی نیز همانند سایر بازیها دچار کمبود هایی نیز شده است که نمیتوانیم از آنها چشم پوشی کنیم و امیدواریم در نسخه بعدی از این که هست بهتر شود و مشکلات ریز بازی هم رفع گردد  .

نزدیک بودن بازی به واقعیت

اما آنقدر این بازی شما را با یک دنیای واقعی نزدیک میکند که دیگر چشممان به نواقص بازی نمی افتد . در یک رویا زندگی کردن و اینکه میتوانید در آنجا بهترین باشید همه و همه دست خودتان است . اینکه چقدراز ضریب  هوشی بالایی برخوردار باشید و بتوانید از پس معماها بر بیایید میتواند کمک خیلی خوبی به شما کند  و قدم به قدم مشکلات را برای شما آسان تر کند  . پس با این بازی همراه باشید اصلا در روند بازی عجله نکنید . برخلاف بازیهای اکشن  و زامبی گونه ،امروز باید نهایت دقت عمل  و هوشیاری خود را به کار بیندازید تا زودتر به نتیجه برسید .

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۰ Average: ۰]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *