متفرقه

خرید روپوش پزشکی

خرید روپوش پزشکی
خرید روپوش پزشکی

قیمت روپوش پزشکی ( تبلیغات )

روپوش ها یکی از البسه های مورد نیاز بانوان و آقایان در بسیاری از محیط های کاری می باشد. یکی از این روپوش ها که در طرح های مختلفی هم تولید می شوند، روپوش پزشکی است؛ که نقش و اهمیت زیادی در آراستگی ظاهری پزشکان و همچنین در حفظ سلامت پزشکان و پرستاران دارد. از قدیم الایام رنگ روپوش پزشکی به دلیل نمایش سریع ترآلودگیها، سفید بوده است. اما امروزه در تمام دنیا با تغییر مدل و ظاهر روپوش پزشکی سعی در جذب بیماران و عدم یک نواختی پزشکان در مراکز درمانی شده است.

خرید روپوش پزشکی با قیمت دست اول

انواع مختلف روپوش پزشکی

روپوش پزشکی امروزه به طور کلی در دو نوع مردانه و زنانه عرضه می شود.  روپوش های زنانه دارای تنوع بیشتری نسبت به روپوش ها مردانه می باشد. در واقع این محصول پزشکی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی پزشکان محسوب می شود و در مدل های مختلف و براساس نوع محیط مورد استفاده، تهیه می شوند. معمولا روپوش های با قد بلند برای بانوان و روپوش های کوتاه تر برای آقایان تولید می شوند.

در گذشته تنها از رنگ سفید برای همه ی روپوش ها استفاده می شده اما امروزه در رنگ ها و طرح های مختلف پارچه تولید می شود. که کاملا مدل مردانه و زنانه را از هم مجزا می کند.

فواید استفاده از روپوش پزشکی

  • روپوش پزشکی، از پزشکان و کادر درمان را در مقابل عفونت ها و آلودگی ها محافظت کند.
  • روپوش ها باعث حفاظت از لباس پزشکان می شوند و حتی به عنوان یک لباس جداگانه و مستقل عمل می کنند.
  • ابتدا لباس پزشکی به عنوان نمادی برای تشخیص پزشکان و پرستاران از سایرین استفاده می شد. اما امروزه به عنوان یک پوشش مهم و ضروری برای محافظت کادر درمان از انواع بیماری ها می باشد.
  • تحقیقات نشان می دهد رنگ سفید آرامش بیشتری به بیمار می دهد.

نکات مهم در خرید روپوش پزشکی

اولین نکته ای که در خرید روپوش پزشکی باید به آن توجه کرد، جنس پارچه می باشد. به طور معمول از پارچه ترگال و تترون و کتان برای تولید روپوش پزشکی استفاده می شود. این نوع پارچه ها به دلیل کیفیت بالا و طول عمر زیادی که دارند، مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند. نکته ی دیگر اینکه روپوش پزشکی باید از پارچه ای باشد که مقاومت لازم را در برابر لک و شستشوهای مداوم داشته باشد. همچنین جنس پارچه آن طوری باشد که راحتی لازم را برای پزشکان و کادر درمان که ساعت های طولانی از آن استفاده می کنند، داشته باشد.

مورد دیگری که باید به آن توجه کرد، بلندی لباس و سایز آن است. که باید براساس قد خود و همچنین نوع کار خود آن را انتخاب کنید.برای مثال اگر مدام در حال حرکت هستید، بهتر است از روپوش های با قد کوتاه استفاده کنید. تا جابجایی در فضاهای مختلف برایتان آسان تر باشد.

خرید روپوش پزشکی سفید از تولیدی

همان طور که گفته شد، روپوش ها در سایزها و طرح ها و جنس های مختلف تولید می شوند که براساس آن ها قیمت گذاری صورت می گیرد. و در بازار موجود می باشد.بنابراین شما می توانید با توضیحات بالا انتتخابی راحت و مناسب برای روپوش مورد نیاز خود داشته باشید.

در این اوضاع نابسامان اقتصادی به هیچ عنوان نگران تهیه لباس ها و روپوش های پزشکی نباشید. شرکت طب پوش، کنار شماست تا بتوانید لباسی متناسب با بودجه تان خرید نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت TebPoosh.com مراجعه نمایید و مدل ها و طرح ها ی مختلف روپوش سفید پزشکی را مشاهده کنید.

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۲ Average: ۴]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *