متفرقه

بازی Sonic Mania Plus برای PS4

بازی Sonic Mania Plus برای PS4
بازی Sonic Mania Plus برای PS4

بازی Sonic Mania Plus برای PS4

پیش زمینه ای برای بازی Sonic Mania Plus برای PS4

خب دیگر بازیهای تاریخی را به فراموشی نسپارید  . امروز با یکی دیگر از همین بازیهای تاریخی . به یاد ماندنی همراه شویم  . دهه شصتیا و هفتادیا نصف خاطراتشون از کنسول های بازی از کنسول سگا میباشد  . بیشتر این خاطرات هم در بین بازیها از همین سگا رقم میخورد  . اگر به خوبی یادمان باشد در آن زمان کیفیت . گرافیک همین بازی برای ما یه دنیا ارزش داشت  .در آن زمان ما با بازی سونیک شب و روزمون را سر میکردیم . آنقدر بازی را دوست داشتیم که حتی گاهی اوقات در طول یک روز چندبار تا آخر بازی میرفتیم  .

به تاریخ پیوستن سگا

حال دیگر خبری از کنسولهای سگا نیست و کنسول پلی استیشن ۴ جای تمام این بازیها را پر کرده است  .اما ما که باورمان نمیشود روزی بازیها بتوانند خاطرات ما را از کنسول سگا و بازیهای جذابش مثل سونیک پا ک کند  . بازی Sonic Mania Plus برای PS4 امروز آمده است تا خاطراتی که از بازی قدیمی سگا داریم را برایمان زنده کند .

 

کوییک سرویس وحید را فراموش نکنید  . مکانیک سیار ما در تمام نقاط تهران در خدمت شماست

بازی Sonic Mania Plus برای PS4
بازی Sonic Mania Plus برای PS4

معرفی بازی Sonic Mania Plus برای PS4

گرچه این بازی دیگر نیازی به معرفی ندار د اما بد نیست که گاهی اوقات برای بهتر بازی کردن به برخی از نقاط قوت و یا سازندگان بازی بپردازیم تا بلکه اطلاعات مفیدی از این میراث خاطره انگیز کسب نماییم .  بازی Sonic Mania Plus برای PS4 یکی از بهترین بازیهای دنبال کننده بازیهای قدیمی و خاطره انگیز است چرا که با اینکه بازی Sonic Mania Plus برای PS4 ساخت ژاپن نیست اما تمام این حال و هوا را هنوز به همراه دارد و قرار است ما را باز هم با همان حرکات شیرین بازی سونیک قدیمی سرگرم کند .

نسل جدید بازی

اما بازی Sonic Mania Plus برای PS4 برای انکه بتواند بازی را همانند گذشته به خاطر ما آورد باز هم برایمان با همان یفیت و جذابیت و البته با مراحل بیشتری در کنسول پلی استیشن ۴ به میدان آمده است .  بازی Sonic Mania Plus برای PS4 از جمله از بازیهاییست که برای خیلی ها نیاز به یاد آوری نداشته و این مورد کار ما را خیلی راحت تر کرده است  .

تنوع در محیط در بازی Sonic Mania Plus برای PS4

در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 شما با همان مراحل بلکه با محیطهایی جذاب و دیدنی تر و همان کاراکترها بازی قدیمی روبرو هستید . روال مراحل امروز هم برایمان قرار است که حسابی گیجمان کند و نهایت سرعت و شیطنت بازیهای سونیک را رقم بزند . همانندقبل این بار هم سونیک در برابر دشمن همیشگی اش یعنی دکتر اگمن ایستاده و میخواهد با دوست قدیمی اش باز او را نابود کند .

روند بازی Sonic Mania Plus برای PS4

بازی Sonic Mania Plus برای PS4 با پشت سر گذاشتن مراحل و جمع آوری سکه ها و مراقب بودن در برابر تیغ ها و موانع و همینطور از سر راه برداشتن مزاحمین قرار است به پایان برسد  . در این بین هنوز همان برخورد های اعصاب خورد کن و به همان اندازه هم جذاب برسر راه ماست تا مارا از ادامه بازی منع کند  . اما شما باید این ار حرفه ای تر عمل کنید . از محیط بازی به خوبی استفاده کنید .

تعویض روغن در محل با کوییک سرویس وحید

بازی Sonic Mania Plus برای PS4
بازی Sonic Mania Plus برای PS4

گرافیک در بازی Sonic Mania Plus برای PS4

همانطور که گفتیم در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 یکی از مواردی که بازسازی شده و در غیر طبیعی کردن و مصنوعی کردن بازی زیاد دست نبرده اند همین گرافیک محیط و صحنه هاست .  صداگذاری خاطره انگیز گویی تمام صداها و ملودیهای بینظیر این بازی را کپی کرده اند .در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 لحظه به لحظه بازی برایتان هیجان و خاطرات را به دنبال دارد . شاید برای کسانی که از سن و سال کم برخوردارند این بازی در نظرشان جلوه و گرافیک خوبی نداشه باشد اما اگر در دوران کودکی این بازی را تجربه کرده باشدی خواهید دانست که گرافیک این بازی بیشتر به این دلیل دست نخورده است که استودیوی سازنده بازی بیشتر از هر چیزی برای زدن کردن داستان بازی با همان کیفیت صدا و تصویر قدم برداشته است  .

صداگذاری در  بازی Sonic Mania Plus برای PS4

  تمام صداهایی که در بازی میشنوید و تصویرسازیها و موسیقیهای همه بیش از ۲۰ سال پیش در میان ما جایگاه ویژه ای داشت و ما بر سر بازی کردن و اینکه دسته های سگا همیشه در اختیار خودمان باشد دعوا میکردیم . حال اینکه در روند بازیهای پلی استیشن ۴ از این خانواده بازی کشور ژاپن نتوانسته است سونیک را زنده کند و شرکت دیگری به یاد خاطرات دوران کودکی ما این کار را کرده است ما هیچ انتقادی از بازی نداریم  . چرا که اگر خودتان در دوران کودکی این بازی را تجربه کرده باشید این بار هم به همان تازگی بازی برایتان لذت بخش است . پس در لذت بازی چیزی کم نیست و شما را با بازی Sonic Mania Plus برای PS4 همراهی میکنیم .

امیدواری از بازی Sonic Mania Plus برای PS4 لذت ببرید .

تعویض تسمه تایم در محل با کوییک سرویس وحید

 مزایا همکاری با ما

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۲ Average: ۳]
بازگشت به لیست

یک نظر در “بازی Sonic Mania Plus برای PS4

  1. اهورا گفت:

    شیراز ، صدرا ، کوهسار ، کوچه اول ، ساختمان ، پارس ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *