متفرقه

تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز

رانندگی با وانت زامیاد گازسوز
رانندگی با وانت زامیاد گازسوز

تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز

وانت زامیاد Z24 انژکتوری در دو مدل پایه بنزین و گازسوز عرضه می گردد و خودرویی پر قدرت محسوب می شود این وانت از دیرباز مناسب حمل و نقل سنگین محسوب میشده است نوع گاز سوز این خودرو ۴ سیلندر ۸ سوپاپه ,  دارای حجم موتور ۲۴۰۰ سی سی بوده ه می تواند ۹۰ اسب بخار را با ۱۸۰ نیوتون متر تولید نماید مصرف سوخت ترکیبی آن ۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر بوده و ظرفیت مجاز بار برای آن ۲۱۰۰ تعیین شده است همراه ما باشید با تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز . در آکادمی مکانیک سیار وحید  کلیه خودروهای داخلی و خارجی آنالیز میشود و کلیه معایب و مزایای این خودروها شرح داده میشود . همراه مکانیک سیار وحید باشید .

تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز

گزارش از قدرت باربری بالا وانت زامیاد گازسوز :

یکی از مهم ترین ویژگی های این خودرو از دید کاربران قدرت باربری بالای این خودرو است ؛ ظرفیت مجاز باربری آن ۲۱۰۰ کیلوگرم تعیین شده اما با این حال  این خودرو توانایی حمل و نقل بار تا ۲۸۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد و نیز به صورت غیر استاندارد رکورد بیش از ۳ تن را نیز دارد ؛ این در حالی است که اغلب وانت های باربری کشور تحمل حمل بار تا حدود یک تن را دارند .

گزارش از دسترسی ساده به قطعات یدکی وانت زامیاد گازسوز :

وانت زامیاد یکی از قدیمی ترین خودرو های تأیید شده در سایپا بوده و تاریخ حضور آن در کشور به بیش از ۴ دهه می رسد بنابراین در صورت خرابی و تهیه قطعات یدکی صاحب آن با مشکل برنمی خورد ؛ زیرا لوازم آن در تمامی فروشگاه ها موجود بوده و تعمیر آن در هر تعمیرگاهی صورت میگیرد .

گزارش از عملکرد نامناسب پیشرانه و گیربکس وانت زامیاد گازسوز :

اغلب رانندگان در تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز به ما عنوان کرده اند که پیشرانه و گیربکس این خودرو از قدرت کمی برخوردار است ؛ این امر عجیب نیست زیرا این خودرو از موتور قدیمی با قدرت کم را داراست ؛ موتور این خودرو ۲۴۰۰ سی سی بوده که می تواند ۹۰ اسب بخار قدرت را با ۱۸۰ نیوتون متر تولید نماید از طرفی دیگر موتور آن از فناوری ۸ سوپاپ استفاده کرده و در آن خبری از ۱۶ سوپاپ نیست همچنین در آن گیربکس قدیمی و ۴ دنده ای تعبیه شده است این موضوع در حالی است که در دیگر نقاط جهان بر روی خودرو ها دیگر از این گیربکس استفاده نمی شود .

گزارش از ایمنی پایین وانت زامیاد گازسوز :

تعدادی دیگر از عزیزان در تجربه رانندگی با وانت زامیاد گازسوز از ایمنی پایین این خودرو ناراضی بودند ؛ این خودرو از همان ابتدای سال تولید تا کنون از لحاظ ایمنی از امکانات متوسط برخوردار بوده است و همه ساله در جاده ها تلفات زیادی را به خود اختصاص می دهد ؛ به جز سیستم ضد قفل ترمز ها و نیز میزان اعمال الکترونیکی نیروی ترمز از دیگر موارد ایمنی در هنگام رانندگی برخوردار نیست از طرفی دیگر سیستم قدیمی ترمز آن روغنی بوده که هنگام استفاده با مشکلات زیادی روبه رو است .

مکانیک سیار ۲۴ ساعته در تهران

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: ۲ Average: ۳]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *